Jsme zapálení obdivovatelé luxusního porcelánu a skla

Již od dětství, kdy jsem jezdíval se svými rodiči na časté výlety po hradech a zámcích celé republiky, mě uchvacovala krása interiérů architektonických skvostů, kterými hrady a zámky jistě jsou. Co se vám vybaví, když někdo řekne: "Jedu se podívat na zámek." Pro mne osobně je to možnost udělat si skutečnou radost, ohlédnout se do historie, která v případě zámku pro mne představuje tradici, originalitu a noblesu. Vždy se mi také vybaví bohatý společenský život, setkání s přáteli, posezení při vybraném jídle nebo také přátelské setkání u šálku výtečného čaje či kávy.  No a k tomu všemu patří neodmyslitelně bohatě zdobený porcelán a sklo neboť takto se může jedinečně vyjádřit osobitý styl hostitele.

Porcelán - Sklo -  Současnost a my

Dnešní doba je poněkud odlišná od doby feudální, přesto mnohé zůstává. Každý z nás si jistě rád užije chvíli času stráveného s rodinou či přáteli u dobrého jídla, stejně tak jako u šálku voňavého čaje nebo kávy. Nu a proč nespojit více zážitků v jeden? Vždyť pojíst  dobré jídlo z originálně zdobeného talíře, užít si zážitek ze šálku čaje či kávy popíjené z noblesní porcelánové soupravy nebo vypít sklenici vína, likéru či koňaku z luxusní skleničky, to všechno náš zážitek může znásobit.

Sehnat ale v dnešní době v nějakém obchodě právě takovýto porcelán a sklo, které by umocnilo a pozvedlo náš zážitek ze stolování o něco výš, to je skutečně nemalý problém. Sám jsem se o tom přesvědčil, když jsem docela beznadějně pátral po vysněných skleničkách na víno. A právě tato zkušenost pro mne byla impulzem k založení obchodu s porcelánem, sklem a příbory, který má za cíl učinit i z vašeho stolování jedinečný zážitek. Společně se svojí dcerou bychom vám byli rádi nápomocni při hledání vašeho vysněného tradičního, originálního a noblesního skla a porcelánu vyráběného výhradně v českých porcelánkách a sklárnách a s velkou láskou bohatě ručně zdobeného. Za každým jedním kouskem krásného talíře, šálku či sklenice se skrývá profesionalita a um českých rukou, která vám nabízí jen a pouze zboží v prvotřídní kvalitě. Snažíme se pro vás hledat především výrobky, které jinde v obchodech nenajdete vůbec nebo jen v omezené míře. Pokud by se přeci  stalo, že v naší nabídce svůj vysněný porcelán nebo sklo nenajdete, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, mailem nebo nás navštívit osobně. Můžete si tak prohlédnout nejen námi nabízené produkty na vlastní oči, ale také katalog zboží pro zahraniční trhy, u kterého si můžeme vypít již toliktát zmiňovaný šálek kávy či čaje. Jako bonus je možné navštívit zdejší jeskyně, projít se krásnou přírodou nebo navštívit některý z mnoha překrásných zámků v okolí. Společně jistě najdeme právě to, co hledáte. Chceme pomáhat vytvářet přátelské vztahy. Vždyť porcelánová souprava či skleněný set od nás, to je hodnota pro více generací. Námi nabízené produkty nejsou pouhým spotřebním zbožím ale trvalou hodnotou. Hodnotou která potěší nejen vás, ale i mnoho generací po vás.